Elektroniczna skrzynka
podawcza
Prokuratura Okręgowa
i Prokuratury Rejonowe

Komunikat w sprawie II etapu konkursu na staż urzędniczy

PO I 110.46.2016                                                   Kraków, dnia    16   maja 2016 roku

 

 

Komunikat w sprawie II etapu konkursu:

na stanowisko stażysty w Prokuraturach Rejonowych na terenie Miasta Krakowa
oraz Prokuraturach Rejonowych znajdujących się na obszarze właściwości należącym do Prokuratury Okręgowej mających siedzibę poza terenem Miasta Krakowa

 

Komisja kwalifikacyjna informuje, że II etap konkursu na stanowisko stażysty odbędzie się w dniach:  6, 7 i 8 czerwca 2016  roku w budynku Prokuratury Okręgowej w Krakowie, przy ul. Mosiężniczej 2, sala 25

 

Lista osób dopuszczonych  do II etapu konkursu

 

w dniu 6 czerwca 2016 roku, godzina 10.00

  1. Abramowicz Renata
  2. Białowiejska-Chuchmacz Sylwia
  3. Białko Adrian          
  4. Biel Alicja     
  5. Budkowska Iwona   
  6. Budzioch Klaudia   
  7. Ciężarek Joanna
  8. Cioch Izabela
  9. Chwastek Agnieszka

 

w dniu 6 czerwca 2016 roku, godzina 12.30.

  1. Dorynek Agnieszka
  2. Duda Małgorzata
  3. Dyjak Dorota
  4. Frydel Samanta                                           
  5. Gruca Anna  
  6. Gruszecka Justyna  
  7. Gruszkowska Gabriela       
  8. Grzegórzko Olga
  9. Gwizdała Agnieszka           

   

w dniu 7 czerwca  2015 roku, godzina 10.00

  1. Irlik Monika
  2. Janicki Tomasz
  3. Jaros Magdalena      
  4. Jeleń Justyna
  5. Kąkolewska Anna
  6. Kosek Adriana                                            
  7. Kozub Mateusz
  8. Maciąg Klaudia
  9. Malik Regina            

 

w dniu 7 czerwca  2016 roku godzina 12.30

  1. Mzyk Marzena
  2. Nagi Karina
  3. Paliwoda Joanna
  4. Panek Bogusława
  5. Palka Natalia
  6. Pierzchała Ewelina
  7. Pilipowicz Karolina                                   
  8. Piłat Magdalena       
  9. Porębska Danuta

 

w dniu 8 czerwca 2016 roku, godzina 10.00

  1. Prorok Agnieszka
  2. Ptak Joanna
  3. Sępiak Teresa
  4. Sikorska-Włoch Dorota
  5. Sławińska Agnieszka                                 
  6. Stankiewicz Karolina                                 
  7. Staszek Małgorzata
  8. Szeliga Katarzyna               
  9. Ślęzak Małgorzata
  10. Wałęga Danuta

 

  w dniu 8 czerwca 2016 roku, godzina 12.30.

  1. Wasik Edyta
  2. Witek Teresa
  3. Wrońska Agnieszka
  4. Wróżek Diana
  5. Wójcik Anna          
  6. Tomczyk Agnieszka         
  7. Topolska Oliwia    
  8. Zadęcka Edyta
  9. Zabdyr Natalia 
  10. Zając Anna             

 

 

Jednocześnie Komisja Konkursowa informuje, że do III etapu konkursu (rozmowa kwalifikacyjna) zakwalifikowanych zostanie pierwszych 40 osób, które uzyskają najlepsze wyniki w II etapie konkursu.

 

 

Przewodnicząca Komisji 

Mirosława Kalinowska-Zajdak

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności