Elektroniczna skrzynka
podawcza
Prokuratura Okręgowa
i Prokuratury Rejonowe

Komunikat w sprawie II etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora

PO V WO 1111.1.2017                                                       Kraków, dnia 18 kwietnia 2017 roku

                                                                     Komunikat

                                                                                           w sprawie II etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora

         Komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Nr 31/17 Prokuratora Okręgowego w Krakowie  z dnia 5 kwietnia 2017 roku stwierdziła,

że warunki formalne spełniają i zostają dopuszczeni do II etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora następujący kandydaci:

 

Lista kandydatów dopuszczonych do II etapu konkursu

na stanowisko asystenta prokuratora

  1. Abramowicz Karolina

  2. Banasik Monika

  3. Bazan Agnieszka

  4. Blaski Ewelina

  5. Błachowicz-Chabrowski Wojciech

  6. Bereś Michał

  7. Curyło Katarzyna

  8. Czajka Grzegorz

  9. Chudzik Mariusz

  10. Dąbrowska Ewelina

  11. Domowicz Anna

  12. Dorynek Agnieszka

  13. Dżuła Ewelina

  14. Grabiec Aleksandra

  15. Gola Daniel

  16. Gorgoń Karolina

  17. Głogowska Izabela

  18. Grzybowska Aleksandra

  19. Hotowy Ewelina

  20. Jurkiewicz Justyna

  21. Kaczor Magdalena

  22. Kaszowicz-Janik Monika

  23. Kisielewska Aneta

  24. Kiwior Damian

  25. Kmiecik Dawid

  26. Komar Katarzyna

  27. Konarska Kinga

  28. Kowal Sylwia

  29. Kowalczyk Dominik

  30. Kukułka Marta

  31. Kulma Agnieszka

  32. Kural Sebastian

  33. Kuś – Romanowska Natalia

  34. Lempart Aleksandra

  35. Lewandowska Iwona

  36. Maciag Klaudia

  37. Maciejewska Magdalena

  38. Magierska Monika

  39. Marek Paweł

  40. Majtkowska Paulina

  41. Markiel Tomasz

  42. Mikołajczyk Iwona

  43. Mioduszewski Mateusz

  44. Molenda Tomasz

  45. Moskalik Małgorzata

  46. Musiał Magdalena

  47. Ostrowska Magdalena c. Roberta

  48. Ostrowska Magdalena c. Wiesława

  49. Pecko Piotr

  50. Piech Dawid

  51. Piekut Piotr

  52. Podhajny Iga

  53. Przedwojewska Monika

  54. Postrożny Karolina

  55. Rzeszowski Sebastian

  56. Rzeźnik Agata

  57. Salwerowicz Ewa

  58. Sarapata Marcin

  59. Sieradzka Małgorzata

  60. Sikorska-Włoch Dorota

  61. Skalny Edyta

  62. Sokół Piotr

  63. Suszyło Adrianna

  64. Stargała Aleksandra

  65. Stobierska Sandra

  66. Stolarczyk Katarzyna

  67. Szczepańczyk Paweł

  68. Szpunar Sylwia

  69. Szydlik-Brudny Jolanta

  70. Ślefarska Anna

  71. Wąsik Klaudia

  72. Węzioł Agnieszka

  73. Wieczorek Agata

  74. Wiśniewska Weronika

  75. Wojewoda Kinga

  76. Wojtusik Wioleta

  77. Wrona Anna

  78. Wrońska Agnieszka

  79. Zamojska Nina

  80. Zarzycka Dorota

  81. Zemuła-Lorek Dominika

  82. Ziobroń Bernard

  83. Zych Mateusz

     

    Kandydaci winni posiadać ze sobą dowód osobisty.

     

     

    Przewodniczący Komisji

          Mirosław Mazur

     

 

Aktualności