Elektroniczna skrzynka
podawcza
Prokuratura Okręgowa
i Prokuratury Rejonowe

Zmiana komunikatu w sprawie II etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora

PO V WO 1111.1.2017                                                          Kraków, dnia   25 kwietnia 2017 roku

 Komunikat

w sprawie II etapu konkursu na stanowisko asystenta prokuratora

 

         W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 13 marca 2017 roku, Komisja konkursowa uprzejmie informuje, że z uwagi

na znaczną liczbę kandydatów część pisemna konkursu odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2017 roku o godzinie 10.00
w siedzibie Prokuratury Okręgowej w Krakowie, ul. Mosiężnicza 2, sala nr 45,
a nie jak podano sala nr 25 (według starej numeracji) oraz jednocześnie
budynku Sądu Okręgowego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7, sala nr 711  w pawilonie „K”

 

Do budynku Prokuratury Okręgowej w Krakowie, ul. Mosiężnicza 2.

sala nr 45 winni stawić się kandydaci:

  1. Abramowicz Karolina

  2. Banasik Monika

  3. Bazan Agnieszka

  4. Blaski Ewelina

  5. Błachowicz-Chabrowski Wojciech

  6. Bereś Michał

  7. Curyło Katarzyna

  8. Czajka Grzegorz

  9. Chudzik Mariusz

  10. Dąbrowska Ewelina

  11. Domowicz Anna

  12. Dorynek Agnieszka

  13. Dżuła Ewelina

  14. Grabiec Aleksandra

  15. Gola Daniel

  16. Gorgoń Karolina

  17. Głogowska Izabela

  18. Grzybowska Aleksandra

  19. Hotowy Ewelina

  20. Jurkiewicz Justyna

  21. Kaczor Magdalena

  22. Kaszowicz-Janik Monika

  23. Kisielewska Aneta

  24. Kiwior Damian

  25. Kmiecik Dawid

do budynku Sądu Okręgowego w Krakowie, ul. Przy Rondzie 7,

sala nr 711, pawilon „K” winni stawić się kandydaci:

  1. Komar Katarzyna

  2. Konarska Kinga

  3. Kowal Sylwia

  4. Kowalczyk Dominik

  5. Kukułka Marta

  6. Kulma Agnieszka

  7. Kural Sebastian

  8. Kuś – Romanowska Natalia

  9. Lempart Aleksandra

  10. Lewandowska Iwona

  11. Maciag Klaudia

  12. Maciejewska Magdalena

  13. Magierska Monika

  14. Marek Paweł

  15. Majtkowska Paulina

  16. Markiel Tomasz

  17. Mikołajczyk Iwona

  18. Mioduszewski Mateusz

  19. Molenda Tomasz

  20. Moskalik Małgorzata

  21. Musiał Magdalena

  22. Ostrowska Magdalena c. Roberta

  23. Ostrowska Magdalena c. Wiesława

  24. Pecko Piotr

  25. Piech Dawid

  26. Piekut Piotr

  27. Podhajny Iga

  28. Przedwojewska Monika

  29. Postrożny Karolina

  30. Rzeszowski Sebastian

  31. Rzeźnik Agata

  32. Salwerowicz Ewa

  33. Sarapata Marcin

  34. Sieradzka Małgorzata

  35. Sikorska-Włoch Dorota

  36. Skalny Edyta

  37. Sokół Piotr

  38. Suszyło Adrianna

  39. Stargała Aleksandra

  40. Stobierska Sandra

  41. Stolarczyk Katarzyna

  42. Szczepańczyk Paweł

  43. Szpunar Sylwia

  44. Szydlik-Brudny Jolanta

  45. Ślefarska Anna

  46. Wąsik Klaudia

  47. Węzioł Agnieszka

  48. Wieczorek Agata

  49. Wiśniewska Weronika

  50. Wojewoda Kinga

  51. Wojtusik Wioleta

  52. Wrona Anna

  53. Wrońska Agnieszka

  54. Zamojska Nina

  55. Zarzycka Dorota

  56. Zemuła-Lorek Dominika

  57. Ziobroń Bernard

  58. Zych Mateusz

     

    Kandydaci winni posiadać ze sobą dowód osobisty.

     

     

    Przewodniczący Komisji

          Mirosław Mazur

     

 

Aktualności